KONST / Litografier / Litografi 8641078
nr 864 1078
Litografi
signerad. , 68/150 mm: 18x30
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:13:29
100 kr
300 kr
300 kr